Ofiary

Na potrzeby Parafii

Ofiary na bieżące potrzeby naszej Parafii można składać

 

TUTAJ


Zbiórka na respiratory

Trwa zbiórka ofiar na rzecz zakupu respiratorów w naszej archidiecezji.

Można je składać na konto Caritas Archidiecezji Katowickiej:

 

96 1050 1214 1000 0090 3169 8062

 

Tytuł: OFIARA - KORONAWIRUS.


Prośba Sióstr Boromeuszek z Mikołowa

Drodzy Duszpasterze i Parafianie Dekanatu Mikołowskiego,

 

Trwamy w trudnym czasie zmagania się z pandemią. Doświadczamy tego w naszych rodzinach, w miejscach pracy i w naszych parafiach.

 

Zwracam się w imieniu Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza w Mikołowie do Waszej Parafii z prośbą o pomoc finansową dla naszego Szpitala św. Józefa, w którym leczą się pacjenci m.in. z naszego regionu. W walce z koronawirusem potrzeba odpowiedniego sprzętu jak i sprzętu ochronnego dla bezpiecznej pracy wśród chorych (m.in. maseczki, kombinezony, przyłbice, rękawiczki jednorazowe, mydło antybakteryjne…)

Od kilku tygodni nasza prośba pojawiła się na Zgromadzeniowym Facebook-u. Doświadczyłyśmy już wiele dobra, spotykamy się z wielką życzliwością, za co z całego serca dziękujemy. Jednak nadal potrzeby są wielkie. Stąd ośmielam się prosić o pomoc poprzez pośrednictwo naszych Duszpasterzy.

 

Zapewniamy o modlitwie za wszystkich Ofiarodawców zwłaszcza w comiesięcznej Mszy św. za Dobrodziejów Zgromadzenia i Szpitala.

 

Dar serca prosimy przesłać na konto:
Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza Mikołów
77 1240 1330 1111 0010 2967 5028 z dopiskiem „pandemia”


Z wyrazami szacunku
życząc błogosławionego Wielkiego Tygodnia
z siostrzanym pozdrowieniem

 

 s. M. Ezechiela Ściskała
przełożona generalna

 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia św. Antoniego z Padwy, siedziba: Mikołów, Zielona 1.