OGŁOSZENIA

III NIEDZIELA WIELKANOCNA - NIEDZIELA BIBLIJNA

14 kwiecień 2024 r.

 

1. Dzisiejsza, III Niedziela Wielkanocna obchodzona jest jako Niedziela Biblijna rozpoczynająca Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Jest to również, ustanowione przez Sejm RP, Święto Chrztu Polski upamiętnienia chrztu Polski datowanego na 14 kwietnia 966 r.


2. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest bieżące potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać za złożone na ten cel ofiary.


3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 jest możliwość skorzystania z kawiarenki i sali gier.


4. Również dzisiaj zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy 17.30.


5. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. szkolna na którą zapraszam wszystkie dzieci, a szczególnie te, które w maju przystąpią do I Komunii św.


6. W sobotę o godz. 16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.


7. Przyszła niedziela – IV Wielkanocna – obchodzona jest jako Niedziela Dobrego Pasterza. Modlić się będziemy przez wstawiennictwo bł. ks. Jana Machy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszych wspólnot parafialnych.


8. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na remont krypty katedry.


9. Wszystkich chętnych Parafian i osoby zaprzyjaźnione z Parafią zapraszamy na kolejne spotkanie integracyjne w kawiarence w przyszły poniedziałek 22 kwietnia o godz. 16.00. Podczas niego p. Barbara opowie nam o swoim koralikowym hobby, zaprezentuje nam swoje prace np. koralikowe węże, nauczy nas jak się je wykonuje i zachęci do samodzielnego wykonywania takich małych dzieł sztuki

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia św. Antoniego z Padwy, siedziba: Mikołów, Zielona 1.