OGŁOSZENIA

 XII NIEDZIELA ZWYKŁA

(20 czerwca 2021 r.)

 

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące potrzeby Parafii. Bóg zapłać za złożone na ten cel ofiary.


2. Dzisiaj jeszcze zapraszam na Nieszpory niedzielne o godz. 17.30, zaś w poniedziałek, wtorek i środę na tradycyjne parafialne nabożeństwa po Mszach św.


3. Z dniem dzisiejszym przestaje obowiązywać dyspensa od obowiązku uczestnictwa we Mszach św. niedzielnych i świątecznych.


4. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia naszej parafialnej uroczystości odpustowej, którą przeżywaliśmy w ubiegłą niedzielę – między innymi pocztom sztandarowym, dzieciom komunijnym oraz uczestnikom sumy odpustowej.


5. Jutro (tj. w poniedziałek 21 czerwca) o godz. 19.00 w dużej sali pod kościołem odbędzie się spotkanie odnośnie planowanej parafialnej pielgrzymki śladami Św. Antoniego.


6. W środę obchodzić będziemy Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela


7. Kończy się rok szkolny i katechetyczny. W piątek o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji dzieci szkolnych, nauczycieli i pracowników naszej szkoły. O godz. 11.00 w dużej kościołem będzie miało miejsce pożegnanie uczniów klas III. Natomiast dzień wcześniej – w czwartek o godz. 16.00 w dużej Sali pod kościołem obędzie się spotkanie dzieci przedszkolnych i ich rodziców.


8. Bardzo proszę rodziców wysyłających dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy św.


9. Sprawa nowych schodów posuwa się do przodu. Zostały wykonane dokładne pomiary i w najbliższym czasie będziemy składać zamówienie na materiały. Trzeba też będzie skuć stare płytki i zaprawę pod nimi. Dlatego bardzo proszę Panów, którzy byliby chętni do pomocy przy tych pracach o zgłoszenie się do mnie.

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Rzymskokatolicka Parafia św. Antoniego z Padwy, siedziba: Mikołów, Zielona 1.